HAKKIMIZDA

1969 yılında Adapazarı Merkezde doğdu. İlkokulu Arabacı alanı mahallesi Hakkı Demir İlkokulunda okuyup 1981 yılında mezun oldu. Orta öğretimini Adapazarı İmam Hatip Lisesinde okudu.1984 yılında o zamanki adı Türkiye Devlet Demiryolları Çırak Okulunun imtihanlarını kazanıp yatılı olarak iki yıl çırak okulunda okudu.1986 yılında çırak okulundan elektrik teknikeri olarak mezun oldu. Aynı yıl Türkiye Devlet Demir Yolları Adapazarı Vagon Fabrikasına elektrikçi olarak girdi. Vagon fabrikasında üç buçuk yıl elektrikçi olarak çalıştı.1987 yılında dışarıdan lise bitirme imtihanlarına girerek aynı yıl içinde Adapazarı Ali Dilmen Lisesinden mezun oldu.1988 yılında üniversite imtihanlarına girerek Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı. Aynı yıl Adapazarı vagon fabrikasındaki görevinden diş hekimliği tahsiline başlamak için ayrıldı. Atatürk üniversitesi diş hekimliğinde bir yıl okudu. Aynı yıl bölüm birincisi olarak İstanbul üniversitesi Çapa diş hekimliği fakültesine yatay geçiş yapmaya hak kazandı.1993 Yılında çapa diş hekimliği fakültesini bölüm dördüncüsü olarak bitirdi.

1993 Temmuzunda mezun olduktan sonra nisan ayına kadar on ay Adapazarı merkezde Arkadaşı Diş Hekimi Erdinç İşçilerin muayenehanesinde serbest diş hekimliği yaptı.1994 yılı Vatani görevini yapmak üzere Samsun Sahra Sıhhiye Okuluna gitti. Sahra sıhhiyeye okulunda iki aylık eğitimde dereceye girerek kura çekmeden askerliğini Adapazarı merkez tümeninde diş hekimi Asteğmen olarak yapmaya hak kazandı. Vatani görevini Adapazarı’nda yaparken ilk muayenehanesini Adapazarı Merkez Karaağaç Caddesi Ocak iş merkezinde Nisan 1995 te açtı.

1995 Eylül ayında beş diş hekimi arkadaşı, (Mustafa Yetim – Mehmet Şen – İbrahim Nalbant- Haluk Doğru – İsmail Ocak) ile Özel Adadental Diş Laboratuarını kurdu.

1996 Haziranında diş hekimi Ebru Yetim ile evlendi. Bu evlilikten 2001 de Enes berk Yetim 2006 da Bilal Mert Yetim dünyaya geldi. 1995 Nisan ayında açtığı Karaağaç muayenehanesini sekiz sene sonra kapatarak Unkapanı Meydanı kökçü iş merkezindeki yeni muayenehanesine 2002 Aralıkta taşındı.
2006 Mayıs ayında Unkapanı muayenehanesini kapatarak Panomer görüntüleme merkezine devretmiştir ve Uzunçarşı Diş Polikliniğini eşi ile  hizmete açmıştır. Halen Uzunçarşı Diş Polikliniğinde meslek hayatını eşi diş hekimi Ebru Yetim ile beraber sürdürmektedir.

ÇEKME KARAVAN

2010 yılında Münih'den motokaravan kiralayarak 15 günlük Almanya İsviçre Avusturya İtalya
2011 yılında Malaga'dan motokaravan kiralayarak 7 günlük İspanya Endülüs
2011 çekme karavan ile 23 günlük Yunanistan İtalya Makedonya
2012 çekme karavan ile 33 günlük Yunanistan İtalya Almanya Avusturya
2013 çekme karavan ile 38 günlük Yunanistan İtalya Fransa
2014 çekme karavan ile Yunanistan Fransa Almanya Avusturya
2015 çekme karavan ile 40 günlük Yunanistan İtalya İsviçre Almanya Avusturya
2016 çekme karavan ile 40 günlük Yunanistan İtalya Avusturya Almanya
2017 çekme karavan ile 41 günlük Yunanistan İsviçre Almanya Avusturya İtalya turunu gerçekleştirdik.
Çekme karavan ile yurt dışı seyehat bizim aile için yaşam biçimi oldu.Bu gezilerdeki anılarımızı

http://www.cekmekaravanileyolhikayelerimiz.com/
adlı sitemize paylaşıyoruz.Aynı zamanda Asya Kamp Karavan derneği üyesiyiz.
Sitemizi ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki ikonu tıklayabilirsiniz.

BALIK

Balık avı vazgeçilmez bir tutku.Yaklaşık 30 yıldan beri kesintisiz süren bir hobi.Erkek kardeşim Veysel ile beraber özellikle spin ile Turna ve Pearch(tatlı su levreği) avında amatörlükten çok öte bilgi ve deneyim sahibiyiz.
Bu hobime izin veren sabır gösteren sevgili eşim Ebru'yada teşekkürlerimi sunmayı borç biliyorum.

KAYAK

2011 yılında sevgili arkadaşımız Osman Çubukçu sayesinde tanıştığımız kayak sporu ailece tutkumuz oldu desem abartmış olmam.Kesintisiz 7 sezondur kayak sporu yapıyoruz.Karı koca bu hobimizi bir hayli geliştirdik.Yurt içi kayak rotalarının dışında artık yurt dışı kayak pistlerine açılma vakti geldi sanırım.

FOTOĞRAF

Karı koca fotoğraf tutkunuyuz.Ancak bu konuda eşim Ebru bana tur bindirir.Onun yakaladığı kadrajlara hayranım.O güzel kareleri yakalasın dursun ben malzemeleri taşımaya razıyım.

BİSİKLET

Bisiklet apayrı bir tutku .Çekme karavan ile yaptığımız yurt dışı gezi rotalarımızı bisiklet yollarının güzelliğine göre belirler olduk.
Aynı zamanda karı koca Sakarya Bisiklet Derneği üyesiyiz.Sağlığımız elverdiği sürece eşim ile beraber yollarda pedal basmaya devam edeceğiz.

KAMPÇILIK

Doğa tutkunu olarak çekme karavanımız ile ulaşamadığımız güzel yerlere araba remork ikilisi ile ulaşıp kamp yapmak ayrı bir zevk.
Her sonbahar Yedigöller Milli Parkın'da kamp yapıp fotoğraf çekmek artık rütinimiz oldu.

EKİBİMİZ

MUSTAFA YETİM

DİŞ HEKİMİ

EBRU YETİM

DİŞ HEKİMİ

HAVVA AYDOĞAN

DENTAL ASİSTAN

SEÇİL GÖÇMEN

DENTAL ASİSTAN

We are dedicated to giving each of our patients the healthy smile they deserve!